Процесний підхід до визначення природи конфлікту

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Під час управління конфліктом важливо розуміти, як він народжується та розвивається для того, щоб зменшувати негативний вплив, який може здійснювати конфлікт на результативність організації. Стаття спрямована на достеменне вивчення та аналіз природи конфлікту в організації.
In the process of conflict management it is important to understand how the conflict is being born. The latter could be explained in order to reduce the unfavorable influence on organization results made by conflict. The article is directed towards the through research and analysis of the conflict nature in the organization.

Криса О. Й. Процесний підхід до визначення природи конфлікту / О. Й. Криса // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 23–28. — (Менеджмент).