Категорія "реінжиніринг" та її визначення і фаховій літературі

Thumbnail Image

Розглянуто та проаналізовано трактування терміна “реінжиніринг” як зарубіжними так і вітчизняними науковцями у сучасній фаховій літературі, акцентується увага на його важливості як методологічної передумови для розуміння цього інноваційного підходу в системі управління діяльністю підприємств на сучасному етапі господарювання. Зроблена спроба формулювання власного визначення. In the article interpretation of term of “reengineering” is considered as by foreign so domestic workers of researches, in fact will enable the substation term to specify situations in which it is expedient to apply this tool. Own claim of reengineering is given. The attempt of formulation of own determination is done.

Гвоздь М. Я. Категорія "реінжиніринг" та її визначення і фаховій літературі / М. Я. Гвоздь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 106–109. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review