До питання вибору постачальників промислового підприємства

Досліджено результативність методів вибору постачальників підприємства, які об’єднані загальною назвою DEA (Data Envelopment Analysis) і ґрунтуються на оцінюванні відносної ефективності діяльності постачальників. The productivity of methods of a choice of the suppliers of the enterprise is investigated. These methods are identified by the general name DEA (Data Envelopment Analysis) and are based on an estimation of relative efficiency of activity of the suppliers.

Ільчук П. Г. До питання вибору постачальників промислового підприємства / П. Г. Ільчук, Л. Ю. Шевців, Р. Л. Сопільник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 69–75. – Бібліографія: 7 назв.