Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблему кооперативного руху як елемента громадянського суспільства в українській суспільно-політичній думці першої чверті ХХ ст. Визначено основні віхи еволюції ідеології кооперативного руху. Значну увагу приділено розгляду цієї проблеми в ідеології українського націонал-комунізму. The article deals with the problem of the cooperative movement as an institute of civil society in the Ukrainian social and political thought of the first quarter of the XX th century. The author focuses on the consideration of this problem in the ideology of Ukrainian national communism and identifies the main stages in the evolution of cooperative movement ideology.

кооперація, кооперативний рух, громадянське суспільство, українська суспільно-політична думка, український націонал-комунізм, cooperation, cooperative movement, civil society, the Ukrainian social and political thought, Ukrainian national communism

Шкірчак С. Кооперативний рух як елемент громадянського суспільства в історії української суспільно-політичної думки першої чверті ХХ ст. / Сергій Шкірчак // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : збірник наукових праць / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – Випуск 25. – С. 49–54. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review