Thumbnail Image

Розраховано розподіл електронної густини та досліджено температурні і концентраційні залежності питомого електроопору, коефіцієнта термо-ЕРС, структурні та енергетичні характеристики TiNi1-xCoxSn у діапазонах, Т = 80 ÷ 380 К, х = 0 ¸ 0,1. The structural descriptions and density of electron states calculation, electrotransport and crystal structure characteristics of TiNi1-xCoxSn intermetallic semiconductor in ranges, T = 80 ¸ 380 K and x = 0 ¸ 0,1, respectively were investigated.

Електронна структура та електрокінетичне дослідження термоелектрично матеріалу TiNi1-XCoXSn / В. А. Ромака, Т. І. Домінюк, Ю. В. Стадник, Л. П. Ромака // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 57–61. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review