Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано результати кінетичного аналізу термофосфатоутворення в системі Са3(РО4)2 – сульфат K, Na, Са – відновник. Одержані дані мають практичне значення для удосконалення та інтенсифікації досліджуваного процесу. Аre represented the results of the kinetic analysis of the process of forming thermo-phosphate in the system Са3(РО4)2 – sulfate K, Na, Ca – reducer. Obtained data has practical use for the improvement and intensifications of the process.

Яворський В. Т. Кінетичний аналіз процесу термофосфатоутворення в системі Са3(РО4)2 – сульфат K, Na, Са-відновник / В. Т. Яворський, Г. І. Зозуля // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 39-41. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review