Логістика матеріальних потоків у будівництві: обліковий аспект

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання удосконалення облікової документації з надходження, зберігання та використання запасів на будівельних підприємствах з метою підвищення ефективності логістики матеріальних потоків капітальних вкладень. Відображено порядок руху запасів під час виконання будівельних робіт. Розглянуто чинники, які необхідно враховувати підприємствам будівельної індустрії під час нормування матеріальних ресурсів, що дає можливість своєчасно виконувати зобов’язання перед замовниками та знизити витрати на їх логістику.
The questions of improvement the accounting documentation are examined from the receipt, storage and use of supplies on building enterprises with the purpose to increase effectiveness of logistic the physical streams of investments. The order of flow inventories at implementation of build work is represented. Factors, which must be taken into consideration by the enterprises of a building industry at setting of norms of physical resources, which are enables timely to execute commitment before customers and reduce expense on their logistic are considered there.

Свідрик Т. І. Логістика матеріальних потоків у будівництві: обліковий аспект / Т. І. Свідрик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 294–298. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review