Динамічні процеси в нелінійних однорідних одновимірних механічних системах

Thumbnail Image

Розглянуто методику дослідження коливних процесів у слабко нелінійних однорідних одновимірних механічних системах (складових конструкцій машин і механізмів) на основі методу Д'Аламбера побудови розв’язків нелінійних диференціальних рівнянь і асимптотичних методів нелінійної механіки. Досліджено стаціонарні і нестаціонарні режими роботи. The method of research of hesitating processes is considered in the poorly nonlinear homogeneous unidimensional mechanical systems (component constructions of machines and mechanisms) on the basis of method of D'alambera of construction of decisions of nonlinear differential equalizations and asymptotic methods of nonlinear mechanics. Thus investigational stationary and non-stationary office hours.

коливні процеси, слабко нелінійні однорідні одновимірні механічні системи, hesitating processes, poorly nonlinear homogeneous unidimensional mechanical systems

Топільницький В. Г. Динамічні процеси в нелінійних однорідних одновимірних механічних системах / В. Г. Топільницький, Я. М. Кусий, М. Б. Сокіл // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 641 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 71-79. - Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review