Розглянуто геодезичний моніторинг стану грунтової греблі водосховища ХАЕС Рассмотрено геодезический мониторинг состояния грунтовой плотины водохранилища ХАЕС. The geodetic monitoring of the state of earth dam of storage pool of KhAPS is examined in the article.

Мельник В. Варіант оперативного геодезичного контролю за експлуатаційним станом греблі ХАЕС / В. Мельник, О. Мельник // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 178–186. – Бібліографія: 15 назв.