Використання мережних систем для управління ланцюгами поставок

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються можливості використання мережного планування для управління ланцюгами поставок та особливості мережних систем у сучасній економіці. Запропонована схема логістичного ланцюга у вигляді мережі. Визначено типи задач, які можна розв’язувати за допомогою мережного моделювання. The opportunities of use of network planning for management of circuits of deliveries and feature of networks in modern economy are considered. The offered plan of logistics circuit as network. The types of problem are determined which can be decided with the help of network.

Кузьо Н. Є. Використання мережних систем для управління ланцюгами поставок / Н. Є. Кузьо // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 442–447. – Бібліографія: 6 назв.