Система формальних специфікацій моделювання подій для САПР РІС

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано систему формальних специфікацій, яку може бути використано в САПР РІС для роз’язання задач аналізу продуктивності та перепускної здатності.
Application productîvity parameters such as delay, troughput e.tc are gaining in importance nowdays with multimedia communications steady growth. This paper propose formai spécifications designed ta support several productivity analysis tasks in a CASE tool.

Буров Є. Система формальних специфікацій моделювання подій для САПР РІС / Є. Буров // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 47–51. — (Моделювання процесів і систем).

Endorsement

Review