Thumbnail Image

У статті розглянено проблеми функціювання німецько-української термінології в німецьких, австрійських та українських фахових текстах з історії архітектури та містобудування, а також питання створення «Німецько-українського термінологічного посібника з історії архітектури та містобудування», виданого у 2006 р. у Львові. The paper deales with problems of Ukrainian-German terminology functioning in German, Austrian and Ukrainian texts from history of architecture and city building and problem of “German-Ukrainian terminology manual from architecture and city building” development, published in 2006 in Lviv.

Задорожний В. До питання німецько-української термінології з історії архітектури та містобудування / Володимир Задорожний, Галина Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 620 : Проблеми української термінології. – С. 136–138. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review