Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчено вплив природи окислювальних та зв’язувальних додатків, їх кількості та температури на зв’язування сполук сірки при випалі керамічних виробів із відходів вуглезбагачення. The influence of oxydizing adducts nature, quantyti and temperature on sulphur compounds bonding by ceramic products thermal treatment from residue of coal producing.

До питання зв’язування сполук сірки додатками під час одержання будівельної цегли із відходів вуглезбагачення / В. Т. Яворський, Я. А. Калимон, А. І. Верхомій, О. Я. Микула, М. І. Ханик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 22–24. – Бібліографія: 3 назви.