Кристалізація тонких склопокрить на поверхні металу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі скла системи Li2O - K2O - BaO - AI2O3 - B2O3 - SiO2 одержано склокристалічне покриття на металі за розчиновою технологією. Досліджено кристалізацію в середовищі атмосферного і вологого повітря. Вивчені мікроструктура, фазовий склад і властивості склокристалічних покрить. Glass-crystalline coating for metal was obtained by solution technology from Li2O - K2O - BaO - Al2O3 - B2O3 - SiO2 system. The process of crystallization in atmosphere and moist air was researched. Microstructure, phase composition and properties of glass-crystalline coatings were investigated.

Вахула Я. І. Кристалізація тонких склопокрить на поверхні металу / Я. І. Вахула, А. С. Романів // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 34–36. – Бібліографія: 2 назви.