Засоби та методи оптимізації документообігу в інформаційних системах

Thumbnail Image

Наведено мету переходу до інформаційних систем електронного документообігу та характеристику найпопулярніших з них. Подано класифікацію задач інформаційної системи електронного документообігу та її загальну логічну схему. Описано фактори, які впливають на рішення про вибір інформаційної системи електронного докумен¬тообігу. The aims of passing are resulted to the informative electronic document management system and description of most popular among them. In the article classification of tasks of the informative electronic document management system and general logical chart is given. Description of factors which influence on a decision about the choice of the informative electronic document management system is given.

Верес О. Засоби та методи оптимізації документообігу в інформаційних системах / О. Березький, Ю. Батько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 217–223. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review