Цивільний аутсорсинг військової логістики як чинник національної безпеки

Подано рекомендації щодо управління діяльністю підприємств сфери оборони і безпеки на засадах логістики, обґрунтовано умови та очікувані наслідки використання логістичного потенціалу держави, необхідного для реалізації процесу логістичного забезпечення Збройних сил; наведено критерії вибору зовнішніх постачальників логістичних послуг і загрози, які можуть виникати при логістичній підтримці ЗС, які беруть участь у сучасних військових операціях. There were recommendations for the management of enterprise defense and security on the basis of logistics, grounded conditions and expected impacts of logistics capacity, necessary for the implementation process of logistic support to the Armed Forces presented criteria for the selection of external providers of logistics services and threats that may occur logistics support to the Armed Forces participating in modern military operations.

Сапіга Р. І. Цивільний аутсорсинг військової логістики як чинник національної безпеки / Р. І. Сапіга // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 123–129. – Бібліографія: 12 назв.