Thumbnail Image

Наведена інтерполяційна залежність для теплового розрахунку дискових гальм автомобільних коліс в кінці попереднього етапу випробувань ІІ, отримана на основі методів математичного моделювання та планування експериментів. Interpolation relation for thermal calculation of automobile wheels disk brakes at the end of the previous stage of tests II obtained on the basis of mathematical modeling and experiments planning methods is presented.

Гудз Г. С. Тепловий розрахунок дискових гальм автомобільних коліс при тривалих гальмуваннях / Г. С. Гудз, Л. М. Королевич, Я. П. Яворський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 44–48. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review