2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У даній статті проаналізовано шляхи творення автентичних термінів в українській термінології з фізичної культури та спорту. Автентичні спортивні терміни утворюються згідно закономірностей та правил українського словотвору.
The ways and methods of Ukrainian original terms in Ukrainian terminology of physical education and sport have been analyzed in the article. Original Ukrainian terms are formed according to peculiarities and rules of Ukrainian word building.

Боровська О. Автентичні терміни в сучасній українській термінології з фізичної культури та спорту / Ольга Боровська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 433–435. — (Термінологія гуманітарних знань).