Бенчмаркінг світового ринку поштових послуг

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Реформи, що проводяться у поштовій галузі, спрямовані на її адаптацію до ринкових умов. Аналіз досвіду роботи пошти у країнах з розвиненою, а також з перехідною економікою формує маркетингову інформацію для прогнозування напрямків розвитку ринку і розробки маркетингових стратегій. Reforms, providing in the postal branch, are directed on its adaption to market conditions. The analysis of work of post in the countries with development economy forms the marketing informatin for prognosis of market development.

Сердечна Л. В. Бенчмаркінг світового ринку поштових послуг / Л. В. Сердечна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 61–67. – Бібліографія: 8 назв.