Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Порівняно результати розрахунку електромагнітних процесів у стрижні кліткової обмотки, отримані на математичних моделях двох типів - коловій та польовій. Наведено практичні рекомендації щодо застосування цих моделей. The results of electromagnetic transients in the squirrel-cage winding bar received by the mathematical models of two types – circuit and field have been compared. The practical recommendations on using these models are presented.

Гладкий В. М. Порівняння колової та польової моделей для розрахунку прехідних процесів у стрижні кліткові обмотки / В. М. Гладкий, О. В. Макарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 54–60. – Бібліографія: 5 назв.