Ліга-Прес

Останніми десятиліттями проблема особистості займає центральне місце у вітчизняній і закордонній психології. Науковий інтерес до її вивчення ґрунтується на багатогранності феноменології особистості, міждисциплінарному статусі проблеми. Проте, попри появу значної кількості робіт, пов’язаних з дослідженнями закономірностей розвитку особистості, як і раніше поза увагою вітчизняних вчених залишається проблема розвитку її психологічних механізмів захисту, які оптимізують взаємодію із соціальним середовищем.

Гончаренко Є. Еволюція механізмів психологічного захисту у студентів-психологів протягом навчання / Єлизавета Гончаренко // Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2016. – Вип. 9. – С. 28–38. – Бібліографія: 14 назв.