Політична наука та проблема ідеології

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Коротко розглянуто специфіку розвитку політичної науки в епоху Модерн та постмодерну добу. Досліджено роль та значення ідеології в житті суспільства, а відтак і особливості та детермінанти її впливу на політичну науку на кожному з етапів. The paper briefly analyzes specific features of political science development in the Modern and Post-Modern Ages. Role and importance of ideology in the society’s life, as well as particularities and determinants of its influence on political science on each stage, are studied.

політична наука, ідеологія, теорія інтересу, теорія напруження, Модерн, постмодерн, політичний імідж, political science, ideology, theory of interest, Modern Age, Post-Modern Age, political image

Четверікова Л. Політична наука та проблема ідеології / Лариса Четверікова // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 23. – С. 60–65. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review