Застосування середньої рухомої у процесі прийняття інвестиційних рішень

Thumbnail Image

Процес інвестиції капіталу на фінансовому ринку пов’язаний зі знаннями того, як працює ринок. Для того, щоб отримати прибутковий коефіцієнт окупності, ми повинні використовувати належні інструменти, які підтримують рішення. Один з найпопулярніших методів ґрунтується на технічному аналізі. Автор пояснює найголовніші аспекти цього інструмента у торгівлі на ринку капіталу. У цій статті наведено прості приклади використання середньої рухомої. Capital investment process on the financial market is concerned with the knowledge how the market works. In order to obtain the profitable rate of return we must use proper decision supporting tools. One of the most popular method is based on the technical analysis. The author explains the most important aspects of this tool while trading on the capital market. In this paper, simple examples showing the way of using moving average have been presented.

Йозвіцкі Р. Застосування середньої рухомої у процеі прийняття інвестиційних рішень / Р. Йозвіцкі // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 262–268. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review