Особливості викладання основ японського письма у Львівській політехніці

Подано короткий опис особливостей викладання японської системи письма у курсі викладання японської мови у Національному університеті “Львівська політехніка” з детальнішим розглядом новоствореного “Базового японсько-українського словника ієроґліфів: дзьойокандзіхьо”. Peculiarities of teaching the Japanese script system at Lviv Polytechnic National University are described with special emphasis on the newly compiled “Basic Japanese-Ukrainian Kanji Dictionary: Joyokanjihyo”.

Федоришин М. С. Особливості викладання основ японського письма у Львівській політехніці / М. С. Федоришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 39–42. – Бібліографія: 19 назв.