Модифікація ненасиченої поліефірної смоли полімерними додатками

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив полівінілпіролідону та пінополістиролу на властивості гібридних матриць на основі ненасиченої поліефірної смоли. Показано, що введення дисперсних наповнювачів суттєво покращує експлуатаційні властивості вивчених композицій. The influence of polyvinyl pirrolidone and foam polystyrene to the properties of hybrid matrixes based on unsaturated polyester resin was investigated. It was shown, that dispersiblis fillers significantly improved the investigated composition’s operating characteristcs.

Яковенко Т. Т. Модифікація ненасиченої поліефірної смоли полімерними додатками / Т. Т. Яковенко, Т. Г. Бабаханова, І. В. Слімаковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 178-181. – Бібліографія: 2 назви.