Логістичні засади перетворення організаційних структур управління

Розглядаються проблеми удосконалення організаційної структури управління (ОСУ). Зокрема розглянуто такі питання: аналіз еволюції форм ОСУ; сутність перетворення ОСУ, їх творчий характер; істотні чинники впливу на формування ОСУ; узгодження розвитку ОСУ з іншими компонентами системи менеджменту; місце та шляхи застосування логістики в процесах перетворення ОСУ. Розкрито сутність та показано необхідність застосування логістики для удосконалення організаційної струк- тури управління. The problems of improvement of management organizational structure are examined in the article (MOS). Such questions are considered in particular: analysis of evolution of forms MOS; essence of transformation MOS, them creative character; substantial factors of influence on forming MOS; concordance of development MOS with other components of the management system; place and ways of application of logistic in the processes of transformation MOS. Essence is exposed and the necessity of application of logistic is rotined for the improvement of organizational structure of management.

Новаківський І. І. Логістичні засади перетворення організаційних структур управління / І. І. Новаківський, Й. М. Петрович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 521–531. – Бібліографія: 6 назв.