Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблематику європейських та державних приписів для галузі землевимірювальної діяльності в системі Чеського землевимірювального і кадастрового управління. Описана роль Науково-дослідного геодезичного, топографічного і картографічного інституту в організаційному і технічному забезпеченні метрологічної діяльності. Статья посвящена метрологической проблематике европейских и национальных предписаний в области землеизмерительной деятельности в условиях системы Чешского землеизмерительного и кадастрового управления и роли Научно-исследовательского геодезического, топографического и картографического института в организационном и техническом обеспечении метрологической деятельности. The article is deal with covering of metrological requests of european and state transcriptions for area of surveying in sphere of Czech of* ce for surveying, mapping and cadastre. It is descriptioned role of Research institute of geodesy, topography and cartography with organizing and technical security these metrological activities.

метрология, калибрация, аккредитация, сертификация

Радей К. Деятельность НИГТКИ в отрасли геодезии, картографии и кадастра недвижимости в условиях свободного рынка / К. Радей, И. Лехнер // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 1 (21). – С. 22–24. – Библиография: 5 названий.