Структура системи підтримки прийняття рішень

This paper describes special kind of information systems called decision support systems (DSS). It considers the decision-making problem and structure of decision support systems. Authors give some examples of using DSS in business sphere. Розглянуто вид інформаційних систем, які використовуються для підтримки прийняття рішень. Перераховано проблеми, які виникають при прийнятті рішень. Запропоновано структуру систем підтримки прийняття рішень. Авторами наведено декілька прикладів використання цих систем у виробничій сфері.

Кравець Р. Б. Структура системи підтримки прийняття рішень / Р. Б. Кравець, О. П. Пелещишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 90–94. – Бібліографія: 2 назви.