Поведінкова модель троянських програм

Проаналізовано способи потрапляння троянських програм на персональний комп’ютер з мережі та принципів їх функціонування, проаналізовано класифікацію троянських програм та їх шкідливі дії на структурні компоненти операційної системи. На основі проведеного дослідження запропоновано поведінкову модель троянської програми, яка дасть змогу універсалізувати їх пошук в комп’ютерній системі та підвищить достовірність процесу антивірусного діагностування комп’ютерних мереж. In an article an analysis of methods of penetration trojan programs on a personal computer from a network and the principles of their functioning were carried out. A classification of trojan programs and their harmful effects on a structural components of an operation system were analysed. On the basis of the research the trojan’s program behavior model was elaborated. It will allow to universalize the search of the trojan programs and will increase reliability of the antivirus diagnosis of the computer network.

Савенко О. Поведінкова модель троянських програм / О. Савенко, С. Лисенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 107–113. – Бібліографія: 18 назв.