2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему самоорганізації колективу мобільних вимірювальних агентів (дослідницьких станцій) в задачах автономних розподілених досліджень. Обґрунтована необхідність використання принципів самоорганізації для забезпечення якісного переходу на вищий рівень автономних досліджень (з погляду кількості та якості інформації, яку збирає колектив вимірювальних агентів про об’єкт дослідження).
The problem of self-organization of collective of mobile explorer stations (explorer agents) in the context of distributed exploration task is examined. The necessity of using selforganization principles for raising the autonomous explorations to the new level in the view of quality and quantity of gathered by explorer agents information is proved.

Бочкарьов О. Ю. Колективна поведінка мобільних інтелектуальних агентів у задачах автономних розподілених досліджень / О. Ю. Бочкарьов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 12–17.