Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі експериментальних даних та аналізу рідкофазового окиснення сірки (IV) оксиду як масообмінний апарат для очищення кисневмісних газів від SO2 вибрано скруберну камеру з ковшоподібними розбризкувачами. On the basis of experimental data and analysis of liquid-phase process of oxidation SO2 as masschange device for purification of gases, which contain oxygen, from SO2 is chosen scrubber with dispergators such as «ladle».

До питання про вибір масообмінного апарата для каталітичного рідкофазового очищення кисневмісних газів від сірки (IV) оксиду / В. Т. Яворський, В. В. Калмиков, Я. А. Калимон, А. Б. Гелеш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 3–6. – Бібліографія: 5 назв.