Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено використання вейвлет-перетворень для ефективного аналізу графіків електричних навантажень. Запропонований метод кластеризації з урахуванням варіації кута нахилу поліномів дає змогу спростити існуючі алгоритми пошуку кластерного рішення, поєднуючи відомі статистичні методи з передовими методиками вейвлет-аналізу. In this paper is presented the usage of wavelet – transformation for effective analysis of graphs of electric loads.The proposed clustering method taking into account the angle variation of polynoms to simplify the existing search algorithms cluster solutions through a combination of known statistical methods with advanced wavelet methods – analysis.

кратномасштабний аналіз, графіки електричних навантажень, вейвлет-коефіцієнти, адаптація, сигнал, кластеризація, multiresolution analysis, graphs of electrical loads, wavelet – coefficients, adaptation, signal, clusterization

Волошко А. В. Кластеризація графіків електричних навантажень з урахуванням варіації кута поліномів / А. В. Волошко, Т. М. Лутчин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 19-25. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review