Наведено та проаналізовано класифікацію логістичних витрат промислового підприємства, аргументовано потребу в їхньому відображенні в обліку витрат діяльності підприємства. Показано необхідність і можливість управління логістичними витратами. In this article logistics costs classification of industrial enterprise are considered and analyzed, the necessary of its researching in enterprise performance costs accounting is argued. The necessity and possibility of logistics costs management are showed.

Помірко Н. М. Класифікація логістичних витрат у формуванні системи управління ними на промисловому підприємстві / Н. М. Помірко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 99–107. – Бібліографія: 12 назв.