Вплив газової фази на ефективність вогнегасних аерозолів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено дані з вогнегасної властивості аерозолів та їх порівняння з типовими вогнегасними засобами. Проведено аналіз компонентів, які входять до складу продуктів горіння, та їх вплив на вогнегасні властивості аерозолів, досліджена дія газової фази на горіння. There are described the aerosol means of fire-extinguish in comparison with typical gas extinguishing mean. Besides the content of components of mixture there is made a conclusion about such components of mixture, which have the greatest influence on the fire-extinguish properties of mixture; and it is also shown going out of gas products of burning depending on the initial contents of mixture.

Вплив газової фази на ефективність вогнегасних аерозолів / В. М. Баланюк, Б. Т. Грималюк, Ю. В. Кіт, С. С. Левуш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 102-104. – Бібліографія: 5 назв.