Видавництво Львівської політехніки

Обґрунтовано ідею інтеґрації середньої школи у віртуальне навчальне середовище вищого навчального закладу, окреслено шляхи її реалізації та проаналізовано проблеми, які можуть виникати в процесі інтеґрації. At the paper the idea of secondary school integration in higher school virtual learning environment and its realization ways is proposed. Problems that may arise in the integration process are under consideration.

єдиний інформаційний простір, віртуальне навчальне середовище, інтеграція, вищий навчальний заклад, школа, common information space, virtual learning environment, integration, high school, secondary school

Стефанович Л. О. Створення єдиного інформаційного простору як засіб інтеґрації вищої і середньої школи / Л. О. Стефанович, Т. О. Стефанович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 49–53. – Бібліографія: 5 назв.