2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено систему імітаційного моделювання множинного доступу з прослу- ховуванням несучої та виявленням колізій і корекцією вихідних потоків станцій залежно від їхніх пріоритетів та завантаженості мережі.
The simulation model for the investigation of the carrier sense multiple access/collision detection method with priority-based network traffic correction is offered.

Леонтьева О. Дослідження пріоритетного підходу в доступі до фізичного середовища на МАС-підрівні / О. Леонтьева, К. Обельовська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 543 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. — С. 40–45. — (Архітектура та компоненти комп’ютерних систем).