Конформаційний аналіз молекул олігоефіракрилатів

Thumbnail Image

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Проведено квантово-механічні розрахунки моделей молекул олігоефіракрилатів різної будови і виявлено залежність енергетичних параметрів та конформації молекул від типу замісників у гліколевому фрагменті. The quantum-mechanical computations of molecules models by oligoetheracrylates of different bilding was made. The dependence of energetic parameters and molecules conformation of this monomers from substitutes type in glycolic fragment was determined.

Конформаційний аналіз молекул олігоефіракрилатів / П. Й. Шаповал, О. В. Суберляк, Ю. І. Оглашенний, Я. П. Ковальський // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 148-151.

Endorsement

Review