Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття присвячена дослідженню нетрадиційних, фразових і комбінованих абревіатур, які використовуються в англомовних електронних матеріалах письмового листування, а також у науково-технічній літературі з дистанційного навчання. У статті автор запропонував визначення цих абревіатур, їх українські еквіваленти і провів їх детальний аналіз.
The article deals with the research of nontraditional, phrasal and combined abbreviations used in English e-mail messages, chats, forums, listserves, as well as in the scie- tech literature on distance learning. The author proposed definitions for these types of abbreviations, their Ukrainian equivalents and analyzed their structure in the article.

Шуневич Б. Українські еквіваленти англійських нетрадиційних, фразових і комбінованих абревіатур / Богдан Шуневич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 67–70.

Endorsement

Review