Одержання естерів з побічних продуктів виробництва адипінової кислоти

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено закономірності процесу естерифікації нижчих дикарбонових кислот (побічних продуктів виробництва адипінової кислоти) спиртовою фракцією відходів окиснення циклогексану. Встановлено оптимальні умови процесу і запропоновано шляхи застосування одержаних естерів. The etherification legalities of the lowest dicarboxylic acids (byproducts of adipic acid) by alcoholic fraction of cyclohexane oxidation wastes are investigated. The optimum conditions of the process have been established and methods of the using esters have been proposed.

Одержання естерів з побічних продуктів виробництва адипінової кислоти / С. Р. Мельник, Ю. Р. Мельник, О. С. Іващук, М. Л. Миговський, В. В. Реутський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 88-91. – Бібліографія: 4 назви.