Одержано оцінку знизу величини {¤(f) := lim sup ¿; r!1N(¿; r; f) + N(¿; r; 1=f)T(¿; r; f) для мероморфних у проколеній площині функцій. We obtain an estimate of {¤(f) := lim sup ¿; r!1 N(¿; r; f) + N(¿; r; 1=f) T(¿; r; f) for meromorphic functions in a punctured plane.

мероморфна функція, характеристика Неванлінни, дефект функцій, коефіцієнти Фур'є, meromorphic function, Nevanlinna characteristic, de ciency of the function, Fourier coe cients

Кшановський І. П. Одна екстремальна двопараметрична задача для мероморфних у проколеній площині функцій / І. П. Кшановський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 625 : Фізико-математичні науки. – С. 35–42. – Бібліографія: 10 назв.