Стан національної депозитарної системи України і перспективи її розвитку

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблеми формування Національної депозитарної системи України. Наведено рекомендації щодо управління депозитарною системою, розробки технологій обробки інформації, передачі повідомлень, стандартів, які рекомендовано використовувати в практиці обміну повідомленнями. Запропоновано заходи щодо зниження основних ризиків в системах обслуговування цінних паперів.
In the article was considered the problems of organizing the National deposit system of Ukraine. Listed below recommendations about a control of deposit system, with regard to working up technologies of treatment information, concerning passing the messages, concerning standards which are recommended to use in practice of exchanges messages. There are measures which was suggest for the reduction the basic risks in the systems interchange of securities.

Рикованова І. С. Стан національної депозитарної системи України і перспективи її розвитку / І. С. Рикованова, А. А. Гапа // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 424–432. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).