Комп’ютерні технології спрощення багатоконтурних систем управління

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описані розроблені програми Management v.1.0 maAliNA застосовуються при аналізі багатоконтурних систем управління. За допомогою цих програм здійснюються визначення результуючої передатної функції складних структурних схем. Програми мають інтуїтивно зрозумілі інтерфейси та розвинуту систему підказок, що дає можливість ефективно використовувати їх у навчальному процесі.
Described developed programs Management v.LO and AliNA are applied at the analysis of multiplanimetric control systems. With the help of these programs are carried out definition of resulting transfer function of complex block diagrams. Programs have intuitively clear interfaces and the advanced system of helps which effectively enables to use them in educational process.

Комп’ютерні технології спрощення багатоконтурних систем управління / Є. Струк, Л. Фабрі, Б. Садов’як, А. Ісаєнко, І. Баб'як // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 174–177.

Endorsement

Review