Математическое моделирование возобновляемых источников электрической энергии

Запропоновано математичні моделі процесів генерації електричної енергії в системах відновлюваної енергетики: сонячної у вигляді імпульсних випадкових процесів з детермінованим тактовим інтервалом і вітрової – аперіодичними імпульсними випадковими процесами. Mathematic models of processes of electric energy generation in the systems of restarative energy power is proposed – solar energy as casual impulse with preset clock intervals and wind energy with aperiodic casual impulse processes.

Смердов А. А. Математическое моделирование возобновляемых источников электрической энергии / А. А. Смердов, А. Н. Брикун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 637 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 83-87. – Библиография: 8 названий.