Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У даній статті висвітлено проблемні аспекти категоріального апарату, закріпленого у чинних нормативно-правових актах, які регулюють діяльність правоохоронних органів України.
The problematic aspects of the catégorial apparatus, confirmed in the current normative and legal acts, which regulate the activity of the law enforcement organs of Ukraine are analyzed in this article.

Дуфенюк О. Недоліки юридичної термінології у галузі нормативного регулювання правоохоронної діяльності / Оксана Дуфенюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 138–140.

Endorsement

Review