Комп’ютерне моделювання конвективних потоків ванної скловарильної печі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Методом математичного планування експерименту досліджувались умови формування пересипного конвективного потоку скляної маси у ванній печі. Встановлено, що максимальні значення швидкості потоку отримуються за умови мінімальної різниці температур по глибині басейну ванної печі. The method of experiment mathematical planning investigated speed of a return flow of melted glass. Is established, that the maximal speed of a flow can arise under condition of the minimal difference of temperatures on depth.

Ящишин Й. М. Комп’ютерне моделювання конвективних потоків ванної скловарильної печі / Й. М. Ящишин, Т. Б. Жеплинський, Т. Я. Мрак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 156-158. – Бібліографія: 5 назв.