2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто новий підхід до розробки інформаційних технологій з поліпшеними якісними показниками, який базується на використанні властивостей «оптимальних структурних пропорцій» в аксіомах гармонії простору-часу.
The new approach for design of information technologies with improve quality indexes based on application of the “optimum structural proportions” in axioms of space-time harmony are described.

Різник В. Інформаційні технології на «оптимальних структурних пропорціях» в аксіомах гармонії простору-часу / В. Різник, О. Бандирська, М. Талан // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 543 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. — С. 169–173. — (Методи й алгоритми інформаційних систем).

Endorsement

Review