Проблеми і перспективи управління нематеріальними активами підприємства

Розглянуто актуальні проблеми управління нематеріальними активами, наведено переваги, отримані під час використання нематеріальних активів та переваги їх ефективного використання, подано рекомендації щодо вибору політики управління об’єктами інтелектуальної власності. The issue of the day of immaterial assets management is considered in the article, resulted advantages got during the use by immaterial assets and advantage of their effective use, recommendations are given in relation to the choice of policy of management by the objects of intellectual property.

Шпак Н. О. Проблеми і перспективи управління нематеріальними активами підприємства / Н. О. Шпак, К. І. Дмитрів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 163–172. – Бібліографія: 7 назв.