Основні принципи укладання навчальних термінологічних словників

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто основні принципи укладання навчальних термінологічних словників. Проаналізовано критерії відбору термінологічної лексики та особливості перекладу термінів з англійської мови на українську.
The basic principles of educational terminological lexicons compiling have been defined in the article. The criteria for selection of terms have been analyzed as well as the peculiarities of their translation from English into Ukrainian.

Мусійовська О. Основні принципи укладання навчальних термінологічних словників / Оксана Мусійовська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 538 : Проблеми української термінології. — С. 21–25. — (Теоретичні засади термінознавства та лексикографії).