Математична модель взаємодії організму людини з джерелом постійної напруги

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Синтезована математична модель взаємодії організму людини з джерелом постійної напруги, з’ясована залежність струму крізь тіло ih від напруги дотику Uh, площі поверхні дотику до електродів F та тривалості дії t ,тобто ih=f(Uh, F, t). The mathematical model of interaction of an organism of the person with a source of a constant voltage is synthesized, dependence of a current through a body ih from a voltage of touch Uh, the area of a touch to electrodes F and duration of action t, that is ih=f(Uh, F, t) is established.

Никонець Л. О. Математична модель взаємодії організму людини з джерелом постійної напруги / Л. О. Никонець, A. A. Маліновський, Ю. Л. Шелех // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 102–107. – Бібліографія: 6 назв.