Гетерофазна полімеризація метилметакрилату в присутності полімерної матриці

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлено основні кінетичні закономірності емульсійної та блочної полімеризації гідрофобних вінілових мономерів у присутності полівінілпіролідону або його кополімерів. Емульсійною полімеризацією метилметакрилату та стиролу синтезовано активні полімерні матриці, які були використані для проведення з високою швидкістю блочної полімеризації метилметакрилату без використання додаткових ініціюючих систем з досягненням високого граничного ступеня конверсії мономера. Basic kinetic conformities to the law of emulsive and sectional polymerization of vinil monomers are set in the presence of polyvinilpyrrolidone or him copolymers. By emulsive polymerization of ethylmethacrylate and styrene are synthesing active polymeric mtriix which were using for a leadthrough with high-rate of sectional polymerization of metylmethacrylate without using of the additional initiator systems with achievement of high maximum degree of conversion to the monomer.

кінетичні закономірності, конверсія мономера, kinetic conformities, conversion to the monomer

Гетерофазна полімеризація метилметакрилату в присутності полімерної матриці / У. В. Хром’як, Ю. Я. Когут, В. Є. Левицький, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 305-309. – Бібліографія: 6 назв.